ПРИВІТ,
Я ІМПОРТЕР
В УКРАЇНІ тільки якісні товари

Офіційний імпортер в Україні

Струк Тетяна Володимирівна - єксклюзивний офіційний імпортер в Україні

Все почалося з 2008 року. Я тоді була молодою мамою і цікавилася новинками на ринку дитячих товарів. Тоді я вперше побачила товари німецької фірми FREDS SWIM ACADEMY GmbH. Це унікальні товари з відмінною якістю.

І це тільки початок!

Ми почали з продажу 1 кола SWIMTRAINER, а через декілька років вже були представлені в багатьох дитячих магазинах України.
Зараз батьки хочуть для своєї дитини якісні та безпечні товари.
Дуже ретельно вивчають дитячі товари, склад, перевіряють дозвільні документи, які гарантують якість товару.
Ми ж підійшли до цього дуже відповідально. Наші товари пройшли радіологічний контроль, є висновок СЕС, декларація відповідності України.

Історія створення бренда

Fred Warmuth був молодим, сертифікованим P.E. викладачем, спеціалізувався на плаванні, тенісі та лижному спорті. Він чудово розумів, що будь-які засоби навчання плаванню повинні підтримувати дитину в ідеальному плавальному положенні. Однак жоден із пристроїв,доступних на той час, не досяг цієї мети. Тож, одного разу він вирішив сам розробити такий інструмент. Ідеальний інструмент для навчання плаванню повинен був забезпечити максимальну безпеку навіть дітям, які дуже сильно бояться води,  дозволяючи при цьому достатньо свободи рухів руками, щоб вони могли з самого початку навчитися технічно правильному способу плавання.Минуло кілька років і SWIMTRAINER"Classic" "народився. Як ви бачите на фотографіях дитинства Я, дочка Michaela, навчились плавати з традиційними надувними нарукавниками. Уроки плавання були дуже стомлюючими, і це зайняло тривалий час, оскільки нарукавники гальмували рухи рук, не забезпечували ідеального положення, стабільності та рівноваги у воді. Сьогодні, як власник компанії FREDS SWIM ACADEMY GmbH,я дуже щаслива і горда, що можу керувати цим успішним сімейним бізнесом разом із моїм чоловіком Jürgen, трьома нашими дітьми та динамічною командою вчителів з плавання, інструкторів та імпортерів у цілому світі. Я рада, що винахід Фреда поширюється у всьому світі і щодня допомагає мільйонам дітей насолоджуватися водою в повній безпеці! Як інаш девіз: Весело у воді та безпечно! Бажаємо всім дітям та батькам більше веселощів та радості з нашою якісною, з любов’ю розробленою продукцією від FREDS SWIM ACADEMY.Крім того, ми дуже вдячні за всі прекрасні фотографії якими діляться з нами щасливі діти та батьки.З повагою, Michaela Warmuth-Rüd 

Круги SWIMTRAINER

Запатентований SWIMTRAINER «Classic» пропонує малюкам та дітям наступне:

Найкраще положення у воді, спеціалізована, рання підтримка природного плавального рефлексу в грудному віці. Самостійний рух у воді. Достатня свобода рухів руками. Вивчення правильної техніки плавання завдяки триступеневій системі навчання. Швидко і легко кріпиться. Проведено перевірку TÜV & GS, затверджений найсуворішим німецьким регулятором безпеки, не містить фталатів.

Міжнародне визнання

З 2015 року ми приймаємо участь в міжнародних виставках. На виставках ми і познайомилися з більшістю представників дитячих торгових мереж, де зараз і представлені наші товари. Надувні круги SWIMTRAINER "Classic" нагороджені безліччю медалей і премій в різних країнах, мають велику кількість дипломів, включаючи Україну. Вони представлені на всіх найбільших виставках дитячих товарів в світі.

У нас дуже серйозні плани на майбутнє. Плануємо розширювати асортимент, дивувати новинками і відмінною якістю наших покупців. Збільшувати продажі, щоб наші товари були представлені в усіх магазинах України.

Завжди і всюди Ваші,

45ea6f73ab184dedfb8827481c062980.jpg

Струк Тетяна

імпортер в Україні

Jürgen Rüd, Michaela Warmuth-Rüd та їхні діти

засновники компанії FREDS SWIM ACADEMY GmbH

Наші фото

Винахідники надувного кола SWIMTRAINER і засновники компанії FREDS SWIM ACADEMY GmbH Jürgen Rüd з дружиною Michaela Warmuth-Rüd і дітьми.

Брендовая стойка.

Участь в дитячій виставці BABY EXPO

BABY EXPO - дитяча міжнародна виставка

BABY EXPO - дитяча міжнародна виставка

BABY EXPO - дитяча міжнародна виставка

До речі, наші товари мають багато нагород:

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

КУПИТИ МОЖНА В:

Повний список магазинів