Часті питання

 • Який круг SWIMTRAINER "Classic" потрібен моєму малюку?
  Обов'язково ознайомтеся з інформацією про кожний круг на нашому сайті. В двох словах: якщо у вашого малюка немає досвіду у великій воді і вік до 3 років, то вам потрібен червоний SWIMTRAINER "Classic" (його основні камери найбільші); якщо у вашого малюка є досвід у великій воді, і йому від 3 до 5 років, при цьому він фізично і психічно активний, то можна переходити на помаранчовий SWIMTRAINER "Classic"; жовтий SWIMTRAINER "Classic" для найдосвідченіших діточок (якщо вони потрапляють в інтервал від 4 д 8 років). Він потрібен для плавного переходу до самостійного плавання.
 • У ванні - коло на шию або SWIMTRAINER?
  У цих кругів різні цілі і завдання. У кола на шию - зняти навантаження зі спини батьків під час купання малюка у ванній, якщо / поки це буде йому зручно. Зазвичай це зручно в перші місяці життя. У Свімтрейнера - навчити дитину плаванню, тобто зробити так, щоб він міг самостійно пересуватися у воді, поступово опановуючи правильну позу і рухи, і не боятися великої води, а вміти самостійно плисти. Купання в Свімтрейнері у ванній - це використання його потенціалу лише на 10%. Але з цього можна починати, щоб потім перейти в басейн або море. Слідкуйте, щоб малюк не бігав по ванні з надутим колом. Він може сильно відштовхнутися і перевернутися. Краще притримуйте його ніжки, щоб він звикав лежати на воді. Можна лити на спинку воду, щоб він перебирав ніжками. Таким чином, строк корисного використання кожного кола SWIMTRAINER - мінімум 2 роки.
 • Як підібрати розмір сонцезахисної кепки, комбінезона або шорт?
  Для цього можна використовувати таблицю розмірів дитячих головних уборів, яких багато в інтернеті. Таблиця розмірів є на кожній сторінці товару.
 • У кругів SWIMTRAINER змінився матеріал. Чому?
  В кінці 2017 року виробництво знаменитих кіл SWIMTRAINER було перенесено на новий завод, де з технічних причин неможливий друк зображень на шероховатій поверхні. А саме: назва, піктограми, логотип. Тому кольорові камери кругів SWIMTRAINER гладкі. Білі бічні камери залишилися шероховатими. Саме завдяки боковим камерам діти не ковзають в колах SWIMTRAINER. Навіть якщо вони в мокрому одязі. На властивості круга, його функції та якість, зміна матеріалу ніяк не вплинуло. Обидва «види» кругів SWIMTRAINER, з рельєфними і гладкими кольоровими камерами, є оригінальними. З 2019 року почалась поставка кругів повністю з шероховатою поверхнею!