УМОВИ РОЗДРІБНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ І ТОРГОВИХ ТОЧОК

Ми дуже хочемо, щоб наші товари були представлені у всіх дитячих магазинах України, будь то тільки що відкрився окремий магазин або ціла мережа дитячих товарів. Наш товар сертифікований та ексклюзивний, який обов’язково сподобається вашим покупцям. При цьому наша мета ще й в тому, щоб ви могли відмінно заробити!

Переваги роботи з нами:

  • - Ми є офіційним ексклюзивним імпортером в Україні! Тому купуючи у нас товар оптом - ви отримуєте ціни безпосередньо від виробника! При цьому ми вас повністю проконсультуємо від початку до кінця замовлення і організуємо доставку вашого товару! - Ми завжди надаємо якісну продукцію, своєчасні поставки, регулярне оновлення асортименту; - Наші партнери можуть звертатися до нас, щоб отримати фотографії без логотипів! Таким чином Ви можете користуватися якісними фотографіями, представляючи наш товар у себе; - Постійна консультація і підтримка нашими менеджерами; - Гарантійний сервіс.

ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ

  • Вам всього лише необхідно надати посилання на ваші сторінки, де розміщений наш товар і:
  • - оптова ціна від 1-ої одиниці! - працюємо по Дропшипінгу! Відправляємо зі складу - безпосередньо вашим клієнтам! - ваш магазин буде розміщений у нас на офіційному сайті.

ДЛЯ оптових ПОКУПЦІВ

  • Оптовим покупцем стати дуже просто:
  • - Підписання договору - Можливість розстрочки, роботи під реалізацію - Безкоштовна доставка замовлення - Постійна консультація особистого менеджера. - Ми з радістю розмістимо інформацію про ваші точки продажу на наших сайтах і в соц. мережах.

Оплата

  • - оплата безготівковим розрахунком.
  • - оплата готівкою при доставці / самовивозі.

Доставка

Доставка по Києву: - кур'єром - на склад Нової Пошти - самовивіз з офісу. Доставка по Україні - ТК Нова Пошта на склад, доставка ТК Нова Пошта адресна.

Країна бренда: Германія
Сайт (UA) бренда: www.swimtrainer.ua

Особливості: методика 3-етапного навчання плаванню з 3 міс (з інструкцією). Лежаче положення на воді, безпека, якість. Патент (2014 р). Сертифіковані. Гарантія 6 місяців!


З питань співпраці дзвоніть або пишіть нам, завжди Вам раді!
/068/ 940 15 56
/073/ 160 15 14
swimtrainer.ukraine@gmail.com