КРУГИ SWIMTRAINER ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ДІТОК

Ми щасливі від усвідомлення того факту, що наша продукція допомагає тисячам особливих діточок у всьому світі.

Акватерапія для особливих дітей

Наша продукція - особливо SWIMTRAINER "Classic" червоний, а також наш неопреновий комбінезон - ідеально підходять для підтримки особливих дітей у воді, коли ви хочете плавати з вашою дитиною або як частина аква терапії. З кругом SWIMTRAINER "Classic" ви і ваша дитина зможуть повніше відчути позитивний вплив води.

Особливі діти під час акватерапіі здатні зміцнити свої м'язи і рівновагу. Обов'язково попередньо проконсультуйтеся з лікарем, чи потрібно вам виконувати у воді спеціальні вправи.

неопренові комбінезони

Наші неопренові комбінезони ідеально підходять для тривалого перебування у воді. Завдяки теплоутримуючим властивостям матеріалу процес охолодження тіла в воді протікає значно довше за часом, а значить, позитивний ефект від перебування у воді можна розтягнути.

Дуже важливо, щоб ви весь час знаходилися поряд з дитиною і при необхідності підтримували його голову.

ЯКИЙ SWIMTRAINER ВИБРАТИ

Круг SWIMTRAINER "Classic" в більшості випадків здатний рівномірно підтримувати вашу дитину у воді (ви завжди повинні знаходитися в безпосередній близькості!). Але різним дітям потрібна різна ступінь підтримки. Велику роль відіграють вік і розмір. Найчастіше червоний SWIMTRAINER "Classic" підійде і для дітей старше, ніж це зазначено в інструкції і на самому крузі.

МИ надаємо знижку 20% НА
КРУГИ І КОМБІНЕЗОНИ ДЛЯ ОСОБЛИВИХ діточок

Для оформлення знижки, заповнюючи форму замовлення, використовуйте купон "special" (введіть це слово без лапок в спеціальне поле на сторінці форми замовлення), а після оформлення замовлення надішліть нам скан (фотографію) довідки.


Дітям-інвалідам, дітям з ДЦП знижка -20% при пред'явленні посвідчення